Obrane diplomskih radova

Obrana diplomskog rada Roka Uvodića pod naslovom Jezik u zajednici – etnolingvistička vitalnost hrvatskog jezika kod hrvatskih doseljenika u Švedskoj održat će se u četvrtak 25. srpnja 2024. godine u dvorani A-228 s početkom u 10h.

Obrana diplomskog rada Marine Rajkovača pod naslovom Didaktizacija serije „Maid“ u sklopu obrade nastavne teme „Moderna obitelj i obiteljski problemi“ održat će se u petak 12. srpnja 2024. godine u dvorani A-220 s početkom u 14h.

Obrana diplomskog rada Marka Užarevića pod naslovom “Generacijske razlike u percepciji rodne (ne)jednakosti žena u ruralnim dijelovima Slavonije” održat će se u ponedjeljak 15. srpnja 2024. godine u dvorani A-220 s početkom u 9h.

Obrana diplomskog rada studentice Barbare Kune pod naslovom “Seksualno uznemiravanje na radnom mjestu – iskustva medicinskih sestara u Hrvatskoj” održat će se u ponedjeljak 8. srpnja 2024. u 13 sati u predavaonici A-228.

Obrana diplomskog rada studenta Elmara Žerića pod naslovom “Postsupkulturne prakse mladih – primjer trapa u Zagrebu” održat će se u ponedjeljak 8. srpnja 2024. u 14:30 u predavaonici  A-228.