Poziv na metodološku školu “Izazovi primjene i analize fokus grupa u društvenim znanostima”

U petak 7. 6. 2024. između 14:00 i 19:00 u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta održavat će se izlaganja i okrugli stol u sklopu Metodološke škole “Izazovi primjene i analize fokus grupa u društvenim znanostima”, u organizaciji projekta Sense AGENDa pri Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i Sekcije za kvalitativne metode istraživanja pri Hrvatskom sociološkom društvu.
Svi su dobrodošli i nije se potrebno registrirati.
7. 6. 2024. (Konferencijska dvorana Knjižnice FFZG-a, 2. kat)
14:00 – 15:00 Tanja Vučković Juroš: Fokus grupe u istraživanju kontroverznih i osjetljivih tema – lekcije iz projekta Sense AGENDa
15:15 – 16:45 Okrugli stol: Izazovi fokus grupa iz perspektive početnika i iskusnih istraživača
(Govornici: Amir Hodžić, Anamaria Klasić, Ivana Tutić Grokša, Jana Vukić)