Poziv čitateljske sekcije Kluba studenata sociologije Diskrepancija

Čitateljska sekcija Kluba studenata sociologije Diskrepancija poziva studente prve i druge godine na Teorijske kružoke.
Svrha kružoka je pružanje podrške studentima pri iščitavanju, razumijevanju i interpretaciji teorijskih tekstova određenog teorijskog kolegija.
Kružoci posvećeni seminarskim tekstovima Općih pojmova sociologije održavat će se četvrtkom u 18:30h, s prvim terminom 2. studenog, a kružoci posvećeni tekstovima kolegija Klasične sociološke teorije 1 ponedjeljkom u 17h s prvim terminom 30. listopada.
Studenti će o prostoriji održavanja kružoka pravovremeno biti obaviješteni putem WhatsApp grupe njihove godine.
Za sva dodatna pitanja mogu se obratiti na mail michaela.gojevic@gmail.com ili službene komunikacijske kanale Diskrepancije.