Izv. prof. dr. sc. Jana Vukić dobitnica nagrade za izvrsnost u nastavi

Naša izvanredna profesorica dr. sc. Jana Vukić dobitnica je nagrade Filozofskog fakulteta za izvrsnost u nastavi.

Janu Vukić su za nagradu nominirali njezini studenti, a u nominaciji koje je potpisalo 51 bivših i sadašnjih studenata/ica navodi se:

“Smatramo da izv. prof. dr. sc. Jana Vukić nagradu zaslužuje zbog predanog i uspješnog rada sa studentima. Profesoricu karakterizira poticanje osobnog i profesionalnog razvoja studenata i alumna, mladih kolega i budućih stručnjaka, kroz različite nastavne i izvannastavne aktivnosti u interdisciplinarnom okruženju i suradnji.

U svom radu, profesorica Vukić (i kao pročelnica Odsjeka za sociologiju zadnje dvije akademske godine) uvijek stavlja potrebe studenata na prvo mjesto uz maksimalan angažman – radilo se samo o kratkom razgovoru ili konzultacijama, savjetu, podržavanju i razvijanju studentskih ideja/projekata ili rješavanju studentskih administrativnih i drugih problema na Fakultetu.”

Odsjek za sociologiju se slaže i čestita!