Odluka o dodjeli godišnje nagrade „Krešimir Kufrin“ za najbolji studentski rad za akademsku 2021./2022. godinu

Godišnja nagrada „Krešimir Kufrin“ za najbolji studentski rad za akademsku 2021./2022. godinu dodjeljuje se radu pod naslovom „Analiza problematike studentskog posla kod osoba s invaliditetom. Iskustva studenata s invaliditetom prema studentskom radu“ autora Viktorije Hadari, Lee Ećimović, Zrinke Jerčić i Mislava Rajiča.

Nagrada se sastoji od Plakete i novčane nagrade u iznosu od 1000,00 (tisuću) kuna koja se dodjeljuje iz sredstava Odsjeka.

Odluka

Čestitamo autorima i pozivamo Vas na sjednicu Vijeća Odsjeka za sociologiju koja će se održati u srijedu 30. studenoga 2022. s početkom u 11 sati u A-220.