Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Krune Kardova

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

Zagreb, 6. listopada 2014.

Na temelju Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, v.d. dekana Filozofskog fakulteta dr. sc. Marko Jurčić, izv. prof., na prijedlog Stručnog povjerenstva

OGLAŠAVA

I.
Dr. sc. Kruno Kardov održat će u četvrtak, 9. listopada 2014., u 10:00 sati u dvorani A-220 Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3, nastupno predavanje, u okviru redovite nastave pred nastavnicima, studentima i stručnim povjerenstvom, u vezi s izborom u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta.
II.
Tema nastupnog predavanja je: “Simbolička moć ratnih veterana”.

v.d. dekana

Dr. sc. Marko Jurčić, izv. prof.