Plan organizacije izvođenja nastave u zimskom semestru ak. god. 2020/21.

Poštovane studentice i poštovani studenti,

dobrodošli na početak akademske godine studija sociologije na Odsjeku za sociologiju.

Nova akademska godina započinje 5. listopada orijentacijskim tjednom za studente 1. godine (7. listopada sastanak na Odsjeku za sociologiju) dok nastava za sve godine studija započinje 12. listopada 2020. Temeljem odluka Filozofskog fakulteta u odnosu na protuepidemijsko postupanje u uvjetima pandemije COVID-19 kao i uvažavajući organizacijsko funkcionalne kapacitete Fakulteta, nastava na studiju sociologije održavat će se kroz 3 modela:

1. klasična kontaktna nastava
  2. mješoviti oblik nastave
  3. nastava na daljinu (online nastava)

Operacionalizacija izvedbe nastave za svaki pojedini kolegij nalazi se na poveznici:

Plan organizacije izvođenja nastave u zimskom semestru akademske godine 2020/21.*

*moguće su još manje izmjene

Nositelji kolegija dostavit će precizne i detaljne upute o provedbi kolegija pravodobno prije početka nastave.

Za sudjelovanje u nastavi studenti su dužni registrirati se posredstvom AAI@EduHr identiteta na svoje kolegije na sustavu za e-učenje Omega (https://omega.ffzg.hr/)

Pratite mrežne stranice Odsjeka za sociologiju i Filozofskog fakulteta.

Za sve dodatne informacije možete poslati upit Tajništvu ili Pročelniku.

Želimo Vam svako dobro i uspjeh na studiju!

Pročelnik Odsjeka za sociologiju,
prof. dr. sc. Mirko Bilandžić