Obavijest

Doc. dr. sc. Jana Vukić u ljetnom semestru akademske godine 2019.-2020. konzultacije će održavati ponedjeljkom i utorkom od 11-12h.

Nastava iz kolegija Suvremene sociološke teorije 2 počinje u ponedjeljak, 2. ožujka u 12.30 u D-3. Prisustvovanje nastavi je obavezno za sve studente 3. godine, neovisno o trenutnom stanju upisa kolegija kroz ISVU.

Nastava iz kolegija Suvremena sociologija i urbano društvo – istraživanja počinje u utorak 3.3.2020. u 8.30h. Mole se svi upisani studenti da budu prisutni radi dogovora oko rada na kolegiju. Ukoliko ima zainteresiranih studenata koji nisu uspjeli upisati kolegij kroz ISVU sustav mogu doći isključivo u ovom terminu radi dogovora oko eventualnog upisa kolegija.