Info dan za studente – Erasmus+

Ured za međunarodnu suradnju poziva sve zainteresirane studente da dođu na INFO DAN povodom objavljenog Natječaja za sudjelovanje u programu Erasmus+ u ak.god. 2017./2018.

Na Info-danu će biti riječi o Natječaju, načinu prijave i odabiru stranoga sveučilišta, odabiru kandidata, visini stipendije i sl. pa savjetujemo studentima da rezerviraju svoje vrijeme i prisustvuju sastanku koji će se održati
u srijedu, 8. ožujka 2017. u 11,00 sati u Konferencijskoj dvorani na 2. katu Knjižnice.

Molimo da PRIJE dolaska na tribinu pažljivo proučite tekst Natječaja, Upute za on-line prijavu te INTERNE upute za studente FFZG. Poveznica na Natječaj objavljena je na mrežnim stranicama Fakulteta (Naslovnica, Stipendije i studiranje u inozemstvu, International cooperation).

Vaša pitanja možete poslati e-mailom na adresu: erasmus-studenti@ffzg.hr kako bismo ih mogli uključiti u prezentaciju.

URED ZA MEĐUNARODNU SURADNJU FFZG