Poziv na edukaciju o seksualnom nasilju i volontiranju u organizacijama civilnog društva

Ženska soba – Centar za seksualna prava, organizacija civilnog društva iz Zagreba, organizira  besplatne studentske edukacije o seksualnom nasilju i volontiranju u organizacijama civilnog društva za studente i studentice humanističkih fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Trening će započeti 6.5.2016. (petak) od 9:30 do 17:00. u prostoru Ženske sobe (Maksimirska 51a, Zagreb).

Trening je osmišljen kako bi educirao sudionike/ice o seksualnom nasilju te kako bi razvio specifična znanja i vještine u ovom području. Trening će voditi vodeće stručnjakinje u području seksualnog nasilja (psihologinja, sociologinja, seksualna terapeutkinja, psihoterapeutkinja, socijalna radnica, pravnica, sutkinja te aktivistkinje Ženske sobe) redom trenerice s višegodišnjim iskustvom u radu na problematici seksualnog nasilja. Fokus treninga bit će na poticanju aktivnog uključivanja mladih u suzbijanje nasilja te pokretanje društvenih promjena.

Poziv na edukaciju_Ženska soba