Nastupno predavanje – dr. sc. Tijana Trako Poljak

Na temelju Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, dekan Filozofskog fakulteta dr. sc. Vlatko Previšić, red. prof., na prijedlog Stručnog povjerenstva

OGLAŠAVA

I.

Dr. sc. Tijana Trako Poljak održat će u utorak, 12. siječnja 2016., u 14:00 sati u predavaonici A-228 Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3, nastupno predavanje pred nastavnicima, studentima i Stručnim povjerenstvom, u vezi s izborom u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje sociologija, grana posebne sociologije (socijalna ekologija), na Katedri za socijalnu ekologiju na Odsjeku za sociologiju.

II.

Tema nastupnog predavanja je: Krajobraz kao socijalna konstrukcija prirodnog okoliša

Dekan

Dr. sc. Vlatko Previšić, red. prof.