Tužna vijest

Clipboard01Kufrin

Duboko potreseni javljamo tužnu vijest da nas je u četvrtak, 3. prosinca 2015. godine iznenada napustio naš dragi kolega prof. dr. sc. Krešimir Kufrin, dugogodišnji i omiljeni profesor Odsjeka za sociologiju. Krešimir Kufrin je bio istaknuti sociolog, znanstvenik, istraživač i metodolog. Autor je više knjiga i brojnih znanstvenih radova te brojnih znanstvenih i primijenjenih sociologijskih istraživanja i glavni urednik časopisa Socijalna ekologija. Ovo je veliki gubitak za sve nas na Odsjeku i na Fakultetu, za studente i cijelu našu struku. Bila nam je čast poznavati ga i surađivati s njim.

Posljednji ispraćaj našeg dragog profesora Krešimira Kufrina bit će u utorak, 8. prosinca 2015. u 10.40h na Krematoriju na Mirogoju