Poziv na suradnju

Poštovani,
u okviru projekta “Socijalna inovacija javno najamnih stanova kao odgovor na stambenu krizu” provodimo anketiranje najmoprimaca javno-najamnih stanova u naselju Novi Jelkovec u Zagrebu. Sudjelovanjem u provođenju anketa možete steći nova znanja i vještine koje će Vam biti korisne i potrebne za pisanje Vaših istraživanja u sklopu završnih i diplomskih radova.

U slučaju da biste željeli sudjelovati u ovom istraživanju te za detaljnije informacije o istom, molimo Vas da kontaktirate našu koordinatoricu provedbe anketiranja na broj telefona: 01 4812 384 ili e-mail: petra@ceraneo.hr najkasnije do 16.1.2015. godine. Istraživanje provodi Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Iskreno se nadamo Vašem odazivu u što većem broju. Svaka ispunjena anketa bit će Vam plaćena 20,00 kn, a isto tako bit će Vam refundirani i troškovi javnog prijevoza.
Istraživanje će se provoditi do 31.1.2015. godine.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na suradnji !

S poštovanjem,

Voditelj projekta