Obavijest – Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka – Erasmus+

Sveučilište u Zagrebu objavilo je Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa u ak. god. 2015./2016. Sve detalje i daljnje poveznice moguće je pronaći u ovoj obavijesti Filozofskog fakulteta: https://www.ffzg.unizg.hr/?p=2469#more-2469. Natječaj je otvoren do 5. ožujka 2015. godine (do 12:00 sati).
Molim sve studente zainteresirane za mobilnost da dođu na sastanak koji organizira fakultetski Ured za međunarodnu suradnju – u utorak, 24. veljače u 13:30 sati u Konferencijskoj dvorani Knjižnice. Savjetujem da prije sastanka proučite sve natječajne materijale kako biste lakše pratili sastanak te mogli postaviti konkretna pitanja. Krajem sljedećeg tjedna organizirat ćemo i sastanak na razini Odsjeka, ali vas molim da svakako prisustvujete fakultetskom sastanku jer ćete na njemu od djelatnica Ureda za međunarodnu suradnju dobiti sve važne informacije.
dr. sc. Petra Kelemen, odsječka ECTS koordinatorica (e-mail adresa: mobilnost-etn@ffzg.hr)