Dnevni arhivi: 11/02/2016

Prijave za terensku nastavu – Jasenovac

U ponedjeljak, 29. veljače 2016. godine, održat će se jednodnevna terenska nastava/stručna ekskurzija na područje Jasenovca i okolice. Ekskurzija se održava ponajprije za polaznike kolegija Antropologija društvenog sjećanja i Metodologija etnologije i kulturne antropologije, ali i za ostale zainteresirane studente etnologije i kulturne antropologije. Ekskurzija se organizira u suradnji s udrugom SF:ius, pod vodstvom Sanje Potkonjak i Nevene Škrbić Alempijević. Program ekskurzije i ostale informacije nalaze se u prilogu.

Obavijest – ERASMUS+ Info-dan za studente

Ured za međunarodnu suradnju Filozofskog fakulteta, povodom objavljenog Natječaja za sudjelovanje u programu Erasmus+ u akad. god. 2016./2017., organizira Info-dan za studente u ponedjeljak, 15. veljače 2016. godine u 11 sati u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta (plakat). Pozivaju se svi studenti zainteresirani za ovu mobilnost da obavezno dođu na ovo događanje, a prije dolaska da obavezno pročitaju sve informacije i dokumente vezane uz Natječaj (https://www.ffzg.unizg.hr/international/stipendije-natjecaji-ljetne-skole/).