Fakultet filozofije Sveučilišta u Cambridgeu uputio je studentima diplomskih studija i onima koji su nedavno doktorirali poziv za predaju radova za Seventh Annual Cambridge Graduate Conference on the Philosophy of Mathematics and Logic koja će se održati 18. i 19. siječnja 2014. godine.

Mogu se predati radovi koji široko obrađuju bilo koju temu iz područja filozofije matematike i logike. Svi radovi imat će respondenta te će se razmotriti na otvorenoj diskusiji. Respondenti će biti odabrani među autorima koji prijave svoje radove, članovima Fakulteta filozofije Sveučilišta u Cambridgeu te studentima diplomskih studija.

Radovi ne smiju imati preko 4000 riječi. Moraju biti prikladni 40-minutnom izlaganju i  popraćeni sažetkom od maksimalno 150 riječi. Sam rad treba biti anoniman i pogodan slijepom ocjenjivanju, ali je pri predaji potrebno priložiti odvojiv list naslovnog papira koji sadrži vaše ime i prezime, titulu, naziv institucije i kontakt. Preferiraju se radovi predani u doc, rtf ili PDF formatima. Jedna osoba može prijaviti samo jedan rad.

Rok za predaju radova je 15. studenoga 2013. godine. Radove je potrebno poslati na sljedeću e-mail-adresu: cam.phil.grad.conf@googlemail.com. Za svaki poslani rad pošiljatelj će primiti potvrdu o primitku. Autori koji pošalju svoj rad bit će do 10. prosinca obaviješteni o odluci o njihovom radu. Uspješno prijavljenim kandidatima organizatori će omogućiti besplatan smještaj, troškove konferencije i konferencijsku večeru.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti organizatorima konferencije Lukasu Skibi i Fioni Doherty na sljedeću e-mail-adresu: cam.phil.grad.conf@googlemail.com.

(KŠ)

Izvor: ESAP