Prvi regionalni studentski simpozij u Splitu: Kritičko mišljenje

kritmislj

Studentski zbor Filozofskog fakulteta u Splitu, Filozofski fakultet u Splitu i Hrvatsko filozofsko društvo pozivaju Vas na sudjelovanje u prvom regionalnom studentskom simpoziju društvenih i humanističkih znanosti »Kritičko mišljenje«, koji će se održati 2. i 3. listopada, 2014. godine u prostorima Filozofskog fakulteta u Splitu na splitskom Peristilu (Poljana kraljice Jelene 1/III).

Organizacijom ovog simpozija želimo ponajprije podsjetiti sve, a pogotovo mlađe naraštaje, na važnost kritičkog mišljenja i obrazovanja za daljnji razvoj čovječanstva. Cilj nam je osigurati prostor i vrijeme za otvoreni dijalog o doprinosu društvenih i humanističkih znanosti u razvoju moderne civilizacije i time potaknuti veću financijsku podršku društvenim i humanističkim obrazovnim ustanovama na razini državnog školstva.

Službeni poziv i prijavnica:

Poziv za sudjelovanje

Prijavni obrazac

Preneseno iz maila kolega iz Splita!

NK

3,448 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr

One thought on “Prvi regionalni studentski simpozij u Splitu: Kritičko mišljenje