Poziv za prijavu na međunarodni simpozij Urbana kultura

UDRUŽENJE STUDENATA FILOZOFIJE (USF) i KLUB STUDENATA SOCIOLOGIJE “DISKREPANCIJA”

pozivaju sve zainteresirane za prijavu na međunarodni simpozij “Urbana Kultura” koji će se održati od 14. do 17. studenog 2017. godine na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Urbana kultura podrazumijeva širok spektar fenomena koji se može promatrati kroz pozitivne i negativne, funkcionalne i disfunkcionalne aspekte utjecaja suvremene urbane kulture na pojedince, zajednice i društva.
Ovakav sklop fenomena nužno zahtijeva interdisciplinarnu problematizaciju, pa osim filozofa i sociologa možemo očekivati sudjelovanje studenata, stručnjaka i istraživača i s drugih područja (politologija, povijest, antropologija, ekonomija, ekologija, geografija, novinarstvo i ostali).

Sve detalje vezane za način prijave možete pronaći na web stranici Kluba studenata sociologije “Diskrepancija”: http://diskrepancija.hr/hr/2017/05/28/poziv-za-prijavu-na-medunarodni-simpozij-urbana-kultura/

Rok za slanje prijave i sažetka je do 15. listopada 2017.

1,529 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr