Poziv na sastanak web-sekcije: podnesak godišnjeg izvješća, formiranje novog uredništva i izbor novog voditelja

USF_marina-mijatovic3-cropDrage kolegice i dragi kolege,

Udruženje studenata filozofije poziva vas na sastanak uredništva web-sekcije kojemu su ciljevi predavanje godišnjeg izvješća rada, formiranje novog uredništva i izbor novog voditelja sekcije. Sastanak će se održati u utorak 27.5.2014. u prostoriji A001 u 20:00 sati na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Prošlo je već godinu dana od uspostavljanja službene web-stranice USF-a i osnivanja jedne od najaktivnijih sekcija Udruženja: web-sekcije. Nakon godinu dana aktivnog rada, s više od 170 publiciranih članaka i preko 84 tisuće posjeta, vrijeme je da se zaključi prvo poglavlje najmlađeg uredništva filozofa u organizaciji USF-a i da se palica preda novim nadama, idejama i ambicijama.

Svi su pozvani uključiti se u rad sekcije i pridonijeti općoj informiranosti studenata filozofije. Također su svi pozvani kandidirati se za voditelja te predstaviti svoj plan, program i ambicije.

Vaš USF i uredništvo web-sekcije.

1,065 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr