Druga Konferencija o rodu, rasi i seksualnosti u Barceloni

barcelona conferrence USFDruga Konferencija o rodu, rasi i seksualnosti održat će se od 29. do 30. svibnja 2014. u Barceloni (Španjolska) na adresi Residència Investigadors del CSIC (c.Hospital 64). Tema konferencije uključuje probleme povezane s rodom, rasom i seksualnosti, s posebnim naglaskom na metafizičke aspekte u „primijenjenoj“ (analitičkoj) filozofiji.

Pozvani govornici su Esa Diaz-Leon (Sveučilište Manitoba), Carrie Ichikawa Jenkins (Sveučilište Britanske Kolumbije – Sveučilište Aberdeen), Mari Mikkola (Humboldtovo sveučilište u Berlinu) i Jennifer Saul (Sveučilište Sheffield).

Sve zainteresirane pozivamo da pošalju radove duljine do 4000 riječi u .pdf formatu na GRSelona@gmail.com radi anonimne provjere.

Rok za prijavu je 15. veljače 2014, a potvrde o prihvaćenim radovima očekujemo do kraja ožujka. Troškovi smještaja za izlagače prihvaćenih prijava bit će pokriveni, ali, nažalost,  ne možemo pokriti troškove putovanja.

Konferenciju organizira Dan López de Sa (ICREA-Sveučilište Barcelona), pod pokroviteljstvom PERSP-a (B1 & S2 of CSD2009-00056) i MoT-a (FFI2011-14934-E) te španjolske Vlade.

Za više informacija, molimo provjerite www.ub.edu/grs ili kontaktiraje GRSelona@gmail.com.

Izvor: ESAP

Nino Kadić

1,321 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr