Godišnja konferencija Britanskog društva za estetiku

homerton-college-530x222Od 20. do 22. rujna održat će se godišnja konferencija Britanskog društva za estetiku (British Society of Aesthetics) u koledžu Homerton u Cambridgeu. Kongres je podijeljen na nekoliko segmenata:

Riječ govornika, William Empson predavanje, znanstvena izlaganja, postdiplomska izlaganja te simpozij: Umjetnost i tehnologija, Kreativnost i rješavanje problema i Eksperimentalna filozofska estetika.

Govornici koji će sudjelovati na konferenciji su:

Peter Railton (Sveučilište u Michiganu, Ann Arbor) s govorom Aesthetic Value as a Tertiary Quality u petak 20. rujna; Carolyn Korsmeyer (Sveučilište u Buffalu, SUNY) s govorom Touching Moments u nedjelju 22. rujna. Adrian Piper će održati William Empson predavanje The Real Thing Strange u subotu 21. rujna.

Za sudjelovanje na kongresu prethodno se potrebno prijaviti. Prijave su otvorene do 31. kolovoza. Informacije o cijenama sudjelovanja i registraciji možete pročitati ovdje. Za dodatnu pomoć oko registracije možete se obratiti na: conference@british-aesthetics.org.

Više o konferenciji i programu izlaganja možete pročitati ovdje.

(KŠ)

Izvor: BSA, ESAP