VAŽNA OBAVIJEST ZA STUDENTE SLOVENISTIKE, 1. GODINA

Predavanja iz kolegija Osnovna gramatika slovenskoga jezika 1 kod prof. dr. Hotimira Tivadara, vanjskog suradnika, održavat će se svaka dva tjedna, utorkom poslijepodne, po 4 nastavna sata. To znači da su predavanja svaka dva tjedna (s početkom 18.10. i rasporedom koji je objavljen na ovim stranicama) obavezna za sve i studenti se ne dijele u skupine kao što je navedeno na rasporedu. Studenti koji imaju koliziju s tim terminom moraju uzeti potvrde o koliziji u tajništvu Odsjeka i regulirati koliziju prema pravilima Fakulteta. S obzirom na to da će se predavanja održavati svaki drugi tjedan, molim studente koji imaju koliziju da u potpunosti odlaze na svoje druge grupe u tjednima u kojima se ne održava Osnovna gramatika slovenskoga jezika 1, a da onda, što više mogu, dolaze na predavanja prof. Tivadara. Bez obzira na kolizije, dužnost je svakog studenta znati što se radilo na satu, pisati zadane zadaće i obavljati sve ostale obaveze, tako da će vam dolasci na nastavu olakšati praćenje programa i polaganje ispita na kraju semestra.
prof. dr. sc. Anita Peti-Stantić