Natječaj za deveti broj časopisa “Balkan Express”

TemaKRATKA PRIČA (interpretacije, teorijski radovi, autorski radovi i prijevodi)

Klub studenata južne slavistike A-302 i Uredništvo časopisa Balkan Express pozivaju sve zainteresirane studente da pošalju radove za novi broj časopisa Balkan Express, koji će ove godine tematizirati ”kratku priču”. Ovim brojem časopisa Uredništvo želi predstaviti šaroliki spektar književne i znanstvene djelatnosti s južnoslavenskog govornog područja.

Jezik rada može biti bilo koji od južnoslavenskih jezika, a pismo latinica ili ćirilica.

Svi radovi šalju se u elektroničkom obliku na adresu e-pošte časopisa:

balkanexpress1@gmail.com
do 1. listopada 2016.

Uredništvo časopisa Balkan Express

1. Prije slanja gotovih radova molimo zainteresirane da nas kontaktiraju na mail balkanexpress1@gmail.com kako bismo im poslali upute za sastavljanje teksta.
  2. Klub studenata južne slavistike A-302 nije obavezan objaviti sve pristigle radove.