Stipendije za Makedoniju

Objavljen je Natječaj za dodjelu stipendija za preddiplomsko/diplomsko i studijsko usavršavanje u Republici Makedoniji u 2015./16. (čitaj: višemjesečne stipendije i ljetna škola u Ohridu). Rok za prijavu je 17. travnja.

• Jedna stipendija za redoviti preddiplomski/diplomski studij iz područja makedonskoga jezika i književnosti;
  • Stipendije za studijske boravke u svim područjima znanosti, u pojedinačnom trajanju od jednog do dva mjeseca;
  • Dvije stipendije za sudjelovanje u radu ljetne škole makedonskoga jezika na Ohridu.

Rok: 17. travnja 2015.

Potrebna dokumentacija. Prijavni obrazac (MK). Prijavni obrazac (HR)

Studenti koji se žele prijaviti za stipendije, mogu se javiti na ibakovic@ffzg.hr (preporuke i potvrde o znanju makedonskog jezika za ljetnu školu daju se samo studentima 3. i viših godina studija).