Poziv USK “Idiom” za slanje radova za objavljivanje u novom studentskom časopisu “ŠtoRIje”

Pozivamo sve studente kroatistike i srodnih studija na objavljivanje radova za prvi broj studentskog časopisa “ŠtoRIje”, koji pokreće Udruga studenata kroatistike „Idiom“ na Filozofskome fakultetu u Rijeci.

Cilj je ovoga projekta, koji sufinancira Zaklada Sveučilišta u Rijeci, zainteresirati studente za povijesne i aktualne jezične i književne teme te radove, dakle i same autore objaviti te predstaviti u ovakvome studentskom časopisu. Jedan je od ciljeva i povezivanje studenata kroatistike u Rijeci sa studentima ostalih sveučilišta u Hrvatskoj i inozemstvu koji se bave književnim, jezičnim i srodnim temama.

Rad može imati najviše dva autora, a svaki autor može prijaviti jedan rad.

Tehničke upute: font rada Times New Roman 11, prored 1; bilješke u radu navode se u zagradama (autor, godina: broj stranice), napisane u kurzivu fonta Times New Roman 8, prored 1.

Krajnji je rok za slanje radova 10. svibnja 2014. godine.

U Rijeci, 7. ožujka 2014.                                                                                     Organizacijski odbor