Izbori studentskih predstavnika

Tijekom ovoga i idućega tjedna održat će se izbori za studentske predstavnike, i to prema sljedećem rasporedu:

• Studenti prve godine prijediplomskog studija svoje će predstavnike birati 19.10. na kolegiju Uvod u južnoslavensko jezikoslovlje.
  • Studenti druge godine prijediplomskog studija svoje će predstavnike birati 25.10. na kolegiju Osnove poredbenog slavenskog jezikoslovlja.
  • Studenti treće godine prijediplomskog studija svoje će predstavnike birati 24.10. na kolegiju Moderne teorije povijesti književnosti.
  • Studenti prve i druge godine diplomskog studija svoje će predstavnike birati 27.10. na kolegiju Suvremena slovenska proza u 15.15 sati. Mole se i oni studenti koji nisu upisali kolegij da dođu glasati za svoje studentske predstavnike.