Daily Archives: 22.09.2016.

Virna Karlić – konzultacije

Virna Karlić danas (21.9.2016.) neće održati konzultacije zbog službene spriječenosti. Za sva pitanja studenti joj se mogu obratiti putem maila.

Pismene ispite iz srbističkih jezičnih kolegija održat će asist. Dubravka Bogutovac u redovnom terminu.

OBAVIJEST SVIM STUDENTIMA

Obavještavamo sve studente koji upisuju diplomski studij i kojima je potrebno ovjeriti potvrde za upis da to obave najkasnije do utoraka 27.09.2016. u 9.00 sati kod dr. sc. Anite Peti Stantić, jer kasnije neće biti u mogućnosti dobiti potpis.

Pročelnik je do daljnjeg na bolovanju iz zdravstvenih razloga a zamjenica pročelnika će službeno biti spriječena zbog sudjelovanja na konferenciji.

Iz Odsjeka

OBAVIJEST

Prof. dr. sc. Anita Peti-Stantić održat će dodatne konzultacije u petak, 23. 9.2016. u 10.00 i u utorak 27.9.2016. u 9.00. Posebno je važno da dođu svi studenti kojima je potrebno upisati u indeks ocjene koje su upisane u ISVU sustav, bilo da je riječ o slovenističkim, bilo o kojim drugim kolegijima na Odsjeku.