Daily Archives: 29.01.2016.

Konzultacije kod prof. dr. Peti-Stantić u veljači

Prof. dr. Peti-Stantić u vrijeme ispitnoga roka održavat će konzultacije srijedom 11.00-12.30. Konzultacije u prvom tjednu veljače neće se održati zbog toga što je profesorica na službenom putovanju u Sarajevo.
Studenti koji su slušali kolegij Osnove poredbenog slavenskog jezikoslovlja u zimskom semestru i nisu došli po potpis u posljednja dva tjedna nastave neće moći izići na ispit u prvom ispitnom roku, nego tek kad im u indeks bude upisan potpis.
Studenti koji su bilo koji kolegij iz kojeg prof. Peti-Stantić održava ispite ove godine odslušali u nekoj od prethodnih godina studija dužni su prijaviti ispit putem ISVU sustava i doći na konzultacije i dogovor s profesoricom tjedan dana prije samoga polaganja.