Daily Archives: 25.01.2016.

Promocija časopisa “Balkan Express”

Klub studenata južne slavistike A-302 sa zadovoljstvom poziva sve zainteresirane na promociju osmog broja časopisa studenata južne slavistike ”Balkan Express”, edicije A-302 i hrestomatije ”Meko tkivo”. Promocija će se održati u konferencijskoj dvorani knjižnice Filozofskog fakulteta (drugi kat) 28. siječnja 2016. u 18.00h.

Obavijest o predavanju

Doc. dr. Šeherzada Džafić (Sveučilište u Bihaću), uz kratko predstavljanje njezine knjige Interkulturni (konteksti bosanskohercegovačke interliterarne zajednice, održat će predavanje Bosanskohercegovački pisci u prostoru između Istoka i Zapada u četvrtak, 28. siječnja 2016. u 11 sati, A-302. Na predavanje se pozivaju se svi studenti završnoga semestra dodiplomskoga studija Južne slavistike, kao i studenti diplomskoga studija (posebno studenti kolegija Međuknjiževna tumačenja), pa i drugi studenti Fakulteta.