Daily Archives: 20.01.2016.

Natječaj za dodjeljivanje državnih stipendija za 2016. godinu

Obavještavamo vas da je Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo Natječaj za dodjeljivanje minimalno 5.000 državnih stipendija (sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu) redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj, studentima s invaliditetom i studentima bez odgovarajuće roditeljske skrbi poslijediplomskih sveučilišnih studija za 2016. godinuPrijave na natječaj podnose se do 12. veljače 2016.

Stipendija za studij Lužičko-srpskog jezika i književnosti

Natječaj za dodjelu semestarske stipendije za studij Lužičko-srpskog jezika i književnosti na Sveučilištu u Leipzigu za studente u zemljama istočne Europe. Zaklada za Lužičko-srpski narod svake godine raspisuje za 3 studenta semestarsku stipendiju za studij Lužičko-srpskog jezika i književnosti na Institutu za Lužičko-srpski jezik i književnost u Leipzigu.  Continue reading