Daily Archives: 04.06.2014.

Pragmatika južnoslavenskih jezika – 5.lipanj 2014.

Mole se studenti kolegija Pragmatika južnoslavenskih jezika da u četvrtak, 5. lipnja dođu na nastavu u 16 sati (prostorija B-219) umjesto u uobičajenom terminu. Također se pozivaju da istoga dana u 18 sati dođu na predstavljanje projekta

“Hrvatski književno-kulturni identitet u tranziciji / regionalnom kontekstu (aspekti hrvatsko-srpskog kulturnog dijaloga)”, koje će se održati u prostorijama SKD Prosvjeta.

Obavijest

Prof. dr. Branko Tošović (Institut za slavistiku u Grazu) održat će predavanje o projektu Andrić inicijative i zborniku Andrićeva ćuprija u četvrtak 5. lipnja 2014.  u 14 sati, a A-301. Mole se svi studenti kolegija Diplomski/magistarski seminar i Bosanskohercegovačka čitanja da obavezno prisustvuju predavanju, a pozivaju se i svi studenti Diplomskoga studija južne slavistike i kroatistike, kao i novaci i asistenti Odsjeka za južnoslavenske jezike i književnosti.

Iz Odsjeka