Obavijest studentima španjolskog jezika i književnosti

Obavijest o početku nastave na izbornom kolegiju  Kronike osvajanja drevnog Meksika

Nastava na izbornom kolegiju Kronike osvajanja drevnog Meksika kod dr. sc. Mirjane Polić Bobić, pred. prof. počet će u utorak, 22. ožujka o. g. u rasporedom predviđeno vrijeme i predavaonici. Profesorica Polić Bobić 8. ožujka ne može držati nastavu iz zdravstvenih razloga, a 15. ožujka službeno je odsutna zbog sudjelovanja na skupu voditelja studija konferencijskog prevođenja u EK u Brusselsu. Nastavne sate koje će zbog toga propustiti nadoknadit će u dogovoru sa studentima. Za nadoknadu unaprijed predlaže termin 25.ožujka od 18 do 19.30 sati.

Studente se upućuje da do početka nastave pročitaju jedno od 5 pisama iz knjige: Hernán Cortés: Cartas de relación. U knjižnici fakulteta postoje 2 primjerka knjige, a u pdf-u se može naći nekoliko izdanja Cortésovih pisama.