OBAVIJEST STUDENTIMA NASTAVNIČKOG SMJERA HISPANISTIKE

Uvodni sastanak sa studentima 1. godine diplomskog studija španjolskog jezika i književnosti, nastavnički smjer, održat će se u petak 9. listopada 2020. u 10,30 u dvorani D3, uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

U zimskom semestru ak. god. 2020./2021. godine, nastava će se odvijati na sljedeći način:

– 4. godina:  svi kolegiji će se održavati uživo ili u mješovitom obliku

– 5. godina:  kolegij “Curriculum španjolskog kao stranog jezika 2” odvijat će se online, a “Izrada nastavnih materijala 2” uživo. Svi drugi kolegiji održavat će se u mješovitom obliku.

– Izborni kolegij:  “ZEROJ” – mješovito; “Književnost u nastavi” – online

Sve podrobnije informacije studenti 4. godine dobit će na uvodnom sastanku, a studenti 5. godine na prvom satu svakog pojedinog kolegija (nastavnici koji su odabrali mješoviti oblik nastave na vrijeme će javiti studentima hoće li prvi sat biti uživo ili online).