Dnevni arhivi: 02/10/2020

OBAVIJEST STUDENTIMA NASTAVNIČKOG SMJERA HISPANISTIKE

Uvodni sastanak sa studentima 1. godine diplomskog studija španjolskog jezika i književnosti, nastavnički smjer, održat će se u petak 9. listopada 2020. u 10,30 u dvorani D3, uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

U zimskom semestru ak. god. 2020./2021. godine, nastava će se odvijati na sljedeći način:

– 4. godina:  svi kolegiji će se održavati uživo ili u mješovitom obliku

– 5. godina:  kolegij “Curriculum španjolskog kao stranog jezika 2” odvijat će se online, a “Izrada nastavnih materijala 2” uživo. Svi drugi kolegiji održavat će se u mješovitom obliku.

– Izborni kolegij:  “ZEROJ” – mješovito; “Književnost u nastavi” – online

Sve podrobnije informacije studenti 4. godine dobit će na uvodnom sastanku, a studenti 5. godine na prvom satu svakog pojedinog kolegija (nastavnici koji su odabrali mješoviti oblik nastave na vrijeme će javiti studentima hoće li prvi sat biti uživo ili online).

Sastanak sa studentima prve godine preddiplomskog sudija

Sastanak sa studentima prve godine preddiplomskog sudija Portugalskog jezika i književnosti održat će se u srijedu 07. listopada 2020. u D6 u 9.00h

Sastanak sa studentima prve godine preddiplomskog studija Rumunjskog jezika i književnosti održat će se u srijedu, 7. listopada 2020. u 12 sati u A218.

Sastanak sa studentima prve godine preddiplomskog studija Španjolskog jezika i književnosti  održat će se u petak, 9. listopada 2020. u 16.30 sati u D7.

Sastanak sa studentima prve godine preddiplomskog studija Francuskog jezika i književnosti  održat će se u petak, 9. listopada 2020. u 18.00 sati u D7

Studenti su pozvani nositi zaštitne maske i držati distancu od 1,5m.