Prof. dr. sc. Mate Kapović (rokovi) – FONOLOGIJA/ IE. FONOLOGIJA/IE. MORFOLOGIJA/SVAHILI
PON 6/13/20. 9. 10:00 A-113 ili onlajn
(ovisno o epidemiološkoj situaciji i dogovoru)
Prof. dr. sc. Mislava Bertoša
7.rujna, 14. rujna, 21. rujna:
Znakovi u komunikaciji u 11 sati
Znakovi u drustvu u 12 sati
Analiza diskursa u 13 sati
Lingvistička antropologija u 14 sati
Semiotika reklamne komunikacije
Doc. dr. sc. Božo Bekavac
Statističke metode u lingvistici
Ustroj umjetnih jezika
08.09.2021. u 13 h, B-024 – 1. termin jesenskog ispitnog roka za studente
preddipl. i dipl. studija
15.09.2021. u 13 h, B-024 – 2. termin jesenskog ispitnog roka za studente
preddipl. i dipl. studija
22.09.2021. u 13 h, B-024 – 3. termin jesenskog ispitnog roka za studente
preddipl. i dipl. studija
Davor Krsnik, asistent
Povijest lingvističkih teorija:
1. rujna 2021.u 9.00 sati
8. rujna 2021. u 9.00 sati
15. rujna 2021. u 9.00 sati
Jana Jurčević, asistent
Jezik u javnoj i interpersonalnojkomunikaciji, Lingvistika i njezini dijalekti
07.09.
14.09.
21.
U jesenskom roku održavati će se uživo ili na daljinu, ovisno o prethodnom dogovoru putem e-pošte.
Prof. dr. sc. Milorad Pupovac, dr. sc. Martina Sekulić Sović
Jezični poremećaji
2.9. 2021. u 12 sati
9.9. 2021. u 12 sati
16.9. 2021. u 12 sati
Prof. dr. sc. Vlasta Erdeljac , dr. sc. Martina Sekulić Sović
Uvod u psiholingvistiku
Metode psiholingvističkih istraživanja 1
Metode psiholingvističkih istraživanja 2
Mentalni leksikon
2.9. 2021. u 12 sati
9.9. 2021. u 12 sati
16.9. 2021. u 12 sati
Prof. dr. sc. Vlasta Erdeljac, dr. sc. Ivana Simeon
Opća lingvistika
Uvod u opću lingvistiku
7.9.2021.
14.9.2021.
21.9.2021.
– u 14.00 sati, u A113 (ako bude moguće održavati ispite uživo)
Dr. sc. Ivana Simeon
Uvod u primijenjenu lingvistiku, Etika govorenja,
Primijenjena lingvistika i Prevoditelji i računalo:
7.9., 14.9., 21.9.
Svi rokovi su u 14 sati u A-113
Prof. dr. sc. Anita Skelin Horvat
Jezici, kulture i identiteti mladih
06.09. od 10 sati B-323 ili online za one koji su spriječeni fizički pristupiti ispitu
13.09. od 10 sati B-323 ili online za one koji su spriječeni fizički pristupiti ispitu
20.09. od 10 sati B-323 ili online za one koji su spriječeni fizički pristupiti ispitu
prof. dr. sc. Ranko Matasović
dr. sc. Jurica Polančec
Pavao Krmpotić
Indoeuropska lingvistika (160833)
Indoeuropska lingvistika (35900)
Uvod u indoeuropsku lingvistiku (78427)
Indoeuropska mitologija (67323)
Indoeuropski jezični tečaj: staroirski I (52334)
Poredbena gramatika indoeuropskih jezika – armenski (125561)
Uvod u tipologiju (52303)
Indoeuropski jezični tečaj: staroirski II (52310)
Indoeuropsko čitanje latinskih tekstova (37159)
Jezici svijeta (184250)
Litavski tečaj (70968)
Poredbena gramatika indoeuropskih jezika: srednjovelški
Poredbena gramatika indoeuropskih jezika: hetitski
07. rujna (utorak) u 9 sati u A-113
14. rujna (utorak) u 9 sati u A-113
21. rujna (utorak) u 9 sati u A-113
Dorijana Kavčić
Hrvatski znakovni jezik 1
Hrvatski znakovni jezik 2
13., 20., 27.9.2021. u 9:00
Dr. sc. Daniela Katunar
Semantička tipologija i Uvod u semantiku
način održavanja: na fakultetu u A113 ili na daljinu na Omegi, ovisno o
epidemiološkoj situaciji
9., 14. 9. i 21. 9. u 10 sati
Prof. dr. sc. Ida Raffaelli
Temelji kognitivne lingvistike i Kognitivna lingvistika
ponedjeljak 06., 13., 20. 09. u 10 sati na daljinu/B-024
Semantika
ponedjeljak 06., 13., 20. 09. u 10 sati na daljinu/B-024
Kognitivna sintaksa i semantika
ponedjeljak 06., 13., 20. 09. u 10 sati na daljinu/B-024
Kognitivni modeli semantičkih promjena
ponedjeljak 06., 13., 20. 09.. u 10 sati na daljinu/B-024
Doc. dr. sc. Marin Andrijašević
“Uvod u semiologiju” (preddiplomski studij)
jesenski rok 16.9. / 23.9. u 11 sati
(svi će se ispiti održati online uz prethodni dogovor sa studentom / studenticom)
“Odabrane teme iz sociosemiologije i sociosemiotike” (diplomski studij)
jesenski rok četvrtak 16.9. / 23.9. u 12
(svi će se ispiti održati online uz prethodni dogovor sa studentom / studenticom)
“Uvod u povijest lingvističkih teorija” (preddiplomski studij)
četvrtak 9.9. / 16.9. / 23.9. u 12 sati
(svi će se ispiti održati online uz prethodni dogovor sa studentom / studenticom)
“Značenja u jeziku”
četvrtak 9.9. / 16.9. / 23.9. u 11 sati
(svi će se ispiti održati online uz prethodni dogovor sa studentom / studenticom
Prof. dr. sc. Marko Tadić
Algebarska lingvistika, Morfologija, Korpusna lingvistika, Jezične tehnologije
srijedom, u 11:00, A113 ili online
1.rujna 2021
8.rujna 2021
22.rujna 2021
Doc. dr. sc. Krešimir Šojat
Sintaksa, E-leksik, Ovisnosna gramatika,
srijedom, u 11:00, A113 ili online
1. rujna 2021
8. rujna 2021
22. rujna 2021
Vanja Štefanec
Odabrana poglavlja iz algebarske lingvistike
9. rujna 2021., 15:30
16. rujna 2021., 15:30
23. rujna 2021., 15:30
Objavljeno 05/05/2021. Uredi