Nastupno predavanje dr. sc. Naide Mihal Brandl

FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

Zagreb, 3. svibnja 2017.

Na temelju Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, o. d. dekana Filozofskog fakulteta izv. prof. dr. sc. Željko Holjevac, na prijedlog Stručnog povjerenstva

OGLAŠAVA

I.

Dr. sc. Naida Mihal Brandl održat će u ponedjeljak, 15. svibnja 2017., u 15:30 sati u predavaonici A-301 Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3, nastupno predavanje pred nastavnicima, studentima i Stručnim povjerenstvom u vezi s izborom u znanstveno-nastavno zvanje i na radno         mjesto docenta u znanstvenom području: Humanističke znanosti, znanstvenom polju: Povijest, na Katedri za judaistiku na Odsjeku za hungarologiju, turkologiju i judaistiku.

II.

Tema nastupnog predavanja je: ”Aspekti židovske povijest XIX. i XX. Stoljeća”.

o. d. dekana
izv. prof. dr. sc. Željko Holjevac